Jundrovské hody s vínem Lahofer


Slovácké hody v Jundrově

se letos, ve dnech 31.8 a 1.19.2019, dožívají devadesáti pěti let. To je úctyhodné výročí. Být člověkem, pouštěli by je už dávno v autobuse sednout a vláda by jim každý rok zvyšovala důchod o 900 korun českých. A před volbami ještě o víc.

    Naštěstí člověkem nejsou. Lidmi jsou organizovány, navštěvovány a prožívány. A že už pět lidských generací dovedou být stále mladé, veselé a někdy i divoké, o tom není pochyb. K jejich příjemné atmosféře přispíváme několik let i my: vinařství Lahofer a Jundrovská vinotéka Víno Jundrov. Letos si spolu s krojovanými hodovníky budeme moct pochutnávat na suchém kabinetním Ryzlinku rýnském 2017, zařazeném v Salonu vín mezi 200 nejlepších vín České republiky, svěžím polosladkém Svatovavřineckém rosé 2018, oceněným dvěma medailemi na výstavách v USA, polosladké Pálavě 2018 s vyšším zbytkovým cukrem a krásně vyleženém Svatovavřineckém 2012 v pozdním sběru.

    Všechna vína pochází z ,,dílny“ pana Lancmana – sklepmistra vinařství Lahofer a Víno Jundrov je spolu s vinařstvím dodává pro tuto příležitost za speciální ceny, aby podpořili dobrou věc a mohla si na nich pochutnat široká veřejnost.

   Přijďte je ochutnat pod jundrovskou máju.

   Pěkné hody přeje osazenstvo ,,Vily na pobřeží“.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *