Jundrovské hody s vínem Lahofer

Slovácké hody v Jundrově

se letos, ve dnech 31.8 a 1.19.2019, dožívají devadesáti pěti let. To je úctyhodné výročí. Být člověkem, pouštěli by je už dávno v autobuse sednout a vláda by jim každý rok zvyšovala důchod o 900 korun českých. A před volbami ještě o víc.

    Naštěstí člověkem nejsou. Lidmi jsou organizovány, navštěvovány a prožívány. A že už pět lidských generací dovedou být stále mladé, veselé a někdy i divoké, o tom není pochyb. K jejich příjemné atmosféře přispíváme několik let i my: vinařství Lahofer a Jundrovská vinotéka Víno Jundrov. Letos si spolu s krojovanými hodovníky budeme moct pochutnávat na suchém kabinetním Ryzlinku rýnském 2017, zařazeném v Salonu vín mezi 200 nejlepších vín České republiky, svěžím polosladkém Svatovavřineckém rosé 2018, oceněným dvěma medailemi na výstavách v USA, polosladké Pálavě 2018 s vyšším zbytkovým cukrem a krásně vyleženém Svatovavřineckém 2012 v pozdním sběru.

    Všechna vína pochází z ,,dílny” pana Lancmana – sklepmistra vinařství Lahofer a Víno Jundrov je spolu s vinařstvím dodává pro tuto příležitost za speciální ceny, aby podpořili dobrou věc a mohla si na nich pochutnat široká veřejnost.

   Přijďte je ochutnat pod jundrovskou máju.

   Pěkné hody přeje osazenstvo ,,Vily na pobřeží”.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.