Dvě zlaté medaile pro naše sudovky a ocenění nejlepší ročníkové bílé víno

Ocenění našich sudových vín.

Abychom si nezávisle otestovali kvalitu našich vín a porovnali je s konkurencí, poslali jsme vzorky na dvě jarní výstavy.

Výsledek nás mile překvapil:
Na 43. Jihomoravské regionální výstavě v Brně jsme získali dokonce dvě zlaté medaile: za Rulandské bílé 2018 a Merlot 2018 (shodně 86 bodů).

I ostatní naše sudová vína dosáhla vysokého bodového hodnocení. Suché Veltlínské zelené 2018 ohodnotili degustátoři 83. body a polosladkou Pálavu 82. body ze stobodové stupnice.

Že naše ,,sudovky“, běžně čepované do petlahví takto uspějí v silné konkurenci mnoha stovek kvalitních vín, jsme opravdu nečekali.

Ještě větší radost nám ale přinesla XXIX. výstava vín v Chrlicích, kde byla naše Rulanda bílá dokonce ohodnocena jako ,,nejlepší ročníkové bílé víno” vůbec. Takže pokud jste 7. března 2020 na výstavě v Chrlicích nebyli, mrzet Vás to nemusí.

Šampióna si můžete za pár korun koupit ve Víno Jundrov, U Žíznivého mnicha, nebo nechat dovézt přímo domů na www.dovezvinobrno.cz.

Děkujeme, že Vám naše vína chutnají, degustátorům, že je tak vysoko ohodnotili a hlavně pánům z vinařství Lahofer, kteří pro nás tyhle parády vyrobili.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.